Kabelky, tích nikdy nieje dosť

Kabelka – módny doplnok bez ktorého žiadny outfit nebude dotiahnutý do konca

Kabelka patrí k ženám rovnako, ako k mužom hodinky. Je to nielen krásny a vkusný doplnok, ktorý je zároveň praktický, ale tiež radosť a pomyselná čerešnička na torte, ktorá dokáže dotiahnuť i pokaziť váš outfit. A pretože kabeliek nieje nikdy dosť a jedna rozhodne nestačí, pripravili sme si pre vás pár tipov. Možno ich využijete ako vianočný darček pre svojich blízkych, alebo urobíte radosť sebe.

 

Aké sú módne trendy?

Trendy v kabelkách sa príliš nemenia, ale každý rok prichádzajú nové modely, ktoré stoja za to. Letu vládli maxi kabelky, do ktorých sme mohli uložiť prakticky čokoľvek. Jeseni dominujú skôr menšie kabelky cez rameno alebo do ruky, ktoré sú praktické a elegantné. Veľmi obľúbenou farbou je nepochybne čierna, ktorou nič nepokazíte, no napríklad i červená, ktorá zaujme na prvý pohľad. Môžete ale zvoliť aj iné farby a rozžiariť si tak pochmúrnu jeseň.

Veľmi pekne vyzerajú aj kabelky zdobené detailmi – zipsami, potlačou, príveskami alebo farebné a veselé kabelky, ktoré nikto neprehliadne. Skrátka fantázii sa medze nekladú.

Plesová sezóna začína

Jeseň a zima je spojená plesmi a večierkami. Pokiaľ teda nemáte ešte listovú kabelku, je načase si jednu zaopatriť. K luxusnej róbe to skrátka bez ,,psaníčka,, nepôjde. V čom sú tieto malé kabelky výnimočné? Bezpochyby svojou eleganciou. Ako sa hovorí, čo je malé, to je milé a u listových kabeliek to platí dvojnásobne. Ako vlastne listovú kabelku vybrať? Vždy by mala ladiť k vášmu outfitu, pokiaľ zháňate univerzálnu minikabelku, ktorú budete môcť využiť k rôznym šatom, potom zvoľte neutrálnu farbu. Ideálna je čierna, biela, sivá, hnedá či smotanová. Ale bezpochyby nádherne pôsobia aj červené kabelky.

V našej ponuke nájdete elegantné ,,psaníčka,, ktoré si určite zamilujete. A naviac s nimi urobíte veľkú parádu.

Vyrezávané kabelky

Veľkým hitom sú takzvané vyrezávané kabelky, ktoré vyzerajú absolútne božsky. Páčia sa vám originálne modely, ktoré len tak niekto nemá? Kabelka vyzerá ako by do nej niekto vyrezal rôzne ornamenty. Tieto kabelky sú romantické a nežné. Každá žena si ich obľúbi. Nechajte sa uniesť a inspirovať.

Sada luxusných kabeliek pre každú príležitosť

Niekoľko kabeliek naraz? Prečo nie. Kúpte si rovno celú sadu kabeliek od tej veľkej cez rameno po menšiu kabelku, ktorú môžete použiť ako koktejlovú  tašku a peňaženku. Táto sada pôsobí veľmi romanticky, a predovšetkým je praktická. Skvelý darček pre každú ženu.

Aké kabelky sú najobľúbenejšie?

Kabeliek je nespočetné množstvo a výber je niekedy veľmi ťažký. Každá žena má svojich favoritov. Pokiaľ nosíte do práce veľa vecí vrátane počítača, istotne oceníte maxi business kabelku, ktorá je elegantná a priestranná. Naopak na bežné nosenie do prírody či do mesta môžete staviť na crossbody kabelku, vďaka ktorej budete mať voľné ruky. Kabelka do ruky pôsobí mimoriadne elegantne a malá listová kabelka je nutnosťou k večernej róbe.

Kabelky môžu byť ušité z rôzneho materiálu, veľmi kvalitná je kože, ale obľúbená je tiež koženka či textil.

Kabelky je vhodné pravidelne striedať podľa oblečenia či príležitosti. Preto ich majte doma viac a vždy siahnite po takej, ktorá sa v ten deň bude najviac hodiť. Pokiaľ zvolíte výraznú kabelku, ostatný outfit už by mal byť skôr v tlmených farbách, rovnako tak topánky. Naopak u jednoduchého modelu sa môžete odviať a nebáť sa aj sýtych farieb.

Skvelý tip na vianočný darček

Ešte nemáte vianočný darček pre kamarátku, sestru, mamičku či babičku? Potom vedzte, že nová kabelka poteší každú z nich. V našej ponuke nájdete kabelky, z ktorých si vyberie skutočne každý. Inšpirácie nieje nikdy dosť a dni do Vianoc sa pomaly krátia.