O nás

BATOHAREN.SK je e-shop, ktorý vznikol v roku 2016. Zdieľali sme spoločnú vášeň pre nevšedné, originálne a cenovo dostupné produkty, ktoré by ľuďom prinášali radosť a uľahčovali život. Rozhodli sa spojiť svoje skúsenosti a zdroje a vytvoriť online obchod, ktorý by ponúkal široký sortiment zaujímavých produktov pre všetky vekové kategórie.

Od svojho založenia sa Batoharen sústredila na ponuku kvalitných a inovatívnych produktov, ktoré zákazníci nemohli nájsť v bežných kamenných obchodoch. Postupom času sa firma rozrástla, pridali sa ďalší členovia rodiny a tímu, a spoločne dokázali vybudovať silnú a udržateľnú značku na trhu.

BATOHAREN.SK ako rodinná firma sa neustále snaží rozširovať svoj sortiment, pričom hľadá nové a zaujímavé produkty, ktoré zákazníkom uľahčia život a oživia ich outfit. Tím pravidelne navštevuje veľtrhy, sleduje trendy a komunikuje so zákazníkmi, aby získal spätnú väzbu a pochopil, čo zákazníci skutočne chcú a potrebujú.

Vďaka svojmu odhodlaniu poskytovať vynikajúci zákaznícky servis a ponúkať široký sortiment originálnych a cenovo dostupných produktov si BATOHAREN.SK získala dôveru tisícov zákazníkov. Firma sa teší na ďalšie úspešné roky, pri ktorých bude naďalej inšpirovať a uľahčovať život svojim zákazníkom, zatiaľ čo sa stará o našu planétu a buduje udržateľnejšiu budúcnosť.

Ďakujeme, že u nás nakupujete. 

Tým Batoharen.sk