Cestovné kufre - Kufre pánske, dámske, detské

Najpredávanejšie

KONO Cestovný príručný kufor na kolieskach - sivý - 32L
 
€28,90
Nepremokavý poťah/návlek na batoh Enrico Benetti
 
€5,99
WORLDPACK digitálna váha na batožinu
WORLDPACK digitálna váha na batožinu
Skladom (>5 ks)
Kód: 10315-0100
 
€10,90
WORLDPACK menovka na batožinu - kufor petrolejová
 
€4,90
KONO Cestovný príručný kufor na kolieskach - modrý - 32L
 
€28,90
WORLDPACK menovka na batožinu - kufor zelená
WORLDPACK menovka na batožinu - kufor zelená
Skladom (>5 ks)
Kód: 10275-3300
 
€4,90
WORLDPACK prenosná váha na batožinu - mechanická
 
€9,90
3230916 176752 3 jmenovka 2ks fabrizio paradise modra (1)
WORLDPACK menovka na batožinu - Paradise
Skladom (>5 ks)
Kód: 10388-4400
 
€4,90
WORLDPACK menovka na batožinu Paris - ružová
WORLDPACK menovka na batožinu Paris - ružová
Skladom (2 ks)
Kód: 10316-2100
 
€4,90
151 položiek celkom
Cestovný príručný kufor na kolieskach- čierny
€28,90

Kufor z textilného materiálu vhodný ako príručná batožina na cestovanie v lietadle, či na krátke pobyty cez noc / víkendy. V čiernej farbe.

Kód: K1873-BK
KONO Cestovný príručný kufor na kolieskach - sivý - 32L
€28,90

Kufor z textilného materiálu vhodný ako príručná batožina na cestovanie v lietadle, či na krátke pobyty cez noc / víkendy. V sivej farbe.

Kód: K1873-GY
Nepremokavý poťah/návlek na batoh Enrico Benetti
€5,99

Špeciálny nepremokavý ochranný kryt na batoh proti dažďu v čiernej farbe Enrico Benetti.

Kód: 54425-BK
WORLDPACK digitálna váha na batožinu
€10,90

Vyhnete sa poplatkom za prekročenie hmotnosti za batožinu na cestách. Kompaktná digitálna váha je ľahko prenosná a na cestách sa už nemusíte obávať.

Kód: 10315-0100
WORLDPACK menovka na batožinu - kufor petrolejová
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek v rozkošnom dizajne cestovný kufor. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene batožiny pri cestovaní. V petrolejovom prevedení.

Kód: 10275-2500
KONO Cestovný príručný kufor na kolieskach - modrý - 32L
€28,90

Kufor z textilného materiálu vhodný ako príručná batožina na cestovanie v lietadle, či na krátke pobyty cez noc / víkendy. V modrej farbe.

Kód: K1873-BE
WORLDPACK menovka na batožinu - kufor zelená
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek v rozkošnom dizajne cestovný kufor. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene batožiny pri cestovaní. V zelenom prevedení.

Kód: 10275-3300
WORLDPACK prenosná váha na batožinu - mechanická
€9,90

Prenosná mechanická váha na batožinu je zariadenie, ktoré slúži na meranie hmotnosti batožiny a zabezpečuje tak, aby pri cestovaní nedošlo k prekročeniu hmotnostných limitov u...

Kód: 10376-0100
3230916 176752 3 jmenovka 2ks fabrizio paradise modra (1)
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek v rozkošnom dizajne Paradise. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene batožiny pri cestovaní. V modrom prevedení.

Kód: 10388-4400
WORLDPACK menovka na batožinu Paris - ružová
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek v modernom dizajne New York. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene batožiny pri cestovaní. V ružovom prevedení.

Kód: 10316-2100
WORLDPACK menovka na batožinu s nápisom NOT YOUR BAG!- čierna
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek s originálnym a vtipným nápisom NOT YOUR BAG! čo v preklade znamená - To nie je tvoja taška. Označte si svoj kufor a predchádzajte...

Kód: 10119-0100
WORLDPACK menovka na batožinu s nápisom don't touch!- červená
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek s originálnym a vtipným nápisom don't touch! čo v preklade znamená - Nedotýkať sa. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene...

Kód: 10119-0200
KONO kabínový kufor na kolieskach - ABS - 41L - čierny
€60,90

Štýlový kufor na kolieskach v čiernom prevedení. Vyrobený z najkvalitneších surovín ABS, ktorý je dostatočne odolný a pevný na pohodlné cestovanie. Kabínový kufor o objeme 41L. 

Kód: K1995-1L-BK-20
WORLDPACK menovka na batožinu - Sweet
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek v rozkošnom dizajne Sweet. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene batožiny pri cestovaní. V ružovom prevedení.

Kód: 10388-2100
WORLDPACK menovka na batožinu Pisa - zelená
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek v modernom dizajne New York. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene batožiny pri cestovaní. V zelenom prevedení.

Kód: 10316-3300
WORLDPACK TSA zámok na batožinu - šedý
€9,90

Kvalitný, pevný zámok na batožinu vhodný najmä na cestovanie lietadlom. Zámok je vybavený špeciálnym systémom TSA, ktorým je možné otvoriť zámok bez poškodenia v prípade, že by...

Kód: 10196-GY
WORLDPACK menovka na batožinu s nápisom HANDS OFF!- zelená
€4,90

Dva kusy silikónových menoviek s originálnym a vtipným nápisom HANDS OFF! čo v preklade znamená - Ruky preč!. Označte si svoj kufor a predchádzajte strate alebo zámene...

Kód: 10119-3300
WORLDPACK travel zaisťovací popruh na batožinu - NEW YORK - farebný
€7,90

Bezpečnostný popruh na batožinu - doplnok, ktorý slúži na bezpečné uchytenie batožiny pri cestovaní. Je vyrobený z odolného materiálu - polyesteru, a má nastaviteľnú dĺžku, aby...

Kód: 10381-NEWYORK-BARVA
Hore
Ďalšie produkty

Kufre sú nevyhnutným doplnkom pre každého cestovateľa. Či už plánujete rodinnú dovolenku, služobnú cestu alebo dobrodružný výlet, správne zvolený kufor vám uľahčí prepravu osobných vecí a zaručí ich bezpečnosť. Pri výbere kufra je dôležité zohľadniť niekoľko kľúčových aspektov, ako sú veľkosť, materiál, zabezpečenie a design.

Veľkosť kufra by mala zodpovedať dĺžke a účelu cesty. Pre kratšie výlety postačuje menšia príručná batožina, zatiaľ čo dlhšie dovolenky či cesty s viacerými zastávkami vyžadujú stredný alebo veľký kufor s väčšou kapacitou. Pri výbere veľkosti kufra je tiež dôležité zvážiť požiadavky leteckých spoločností na rozmery a váhu batožiny.

Materiál kufra ovplyvňuje jeho hmotnosť, odolnosť a životnosť. Tvrdé kufre, vyrobené z materiálov ako polykarbonát alebo ABS, ponúkajú väčšiu ochranu pre krehké predmety a odolávajú nárazom či poškriabaniu. Mäkké kufre, vyrobené z nylonu či polyesteru, poskytujú väčšiu flexibilitu a často disponujú vonkajšími vreckami pre ľahký prístup k často používaným veciam.

Zabezpečenie kufra je dôležitým aspektom, ktorý by nemal byť prehliadaný. Kvalitný kufor by mal mať robustné zámky a možnosť uzamknutia pomocou TSA zámku, ktorý umožňuje bezpečnú kontrolu batožiny na letiskách bez nutnosti ich poškodenia.

Dizajn a funkčnosť kufra tiež zohrávajú významnú úlohu. Kufre s kolieskami a teleskopickou rukoväťou uľahčujú prepravu a šetria sily cestovateľov. Vnútorné usporiadanie kufra, ako sú priehradky, popruhy a vrecká, pomáha udržať poriadok a uľahčuje balenie a vybaľovanie.

Pri výbere kufra je dôležité nájsť správnu kombináciu veľkosti, materiálu, zabezpečenia a designu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu cestovania. Dobre zvolený kufor vám poskytne pohodlie, spoľahlivosť a bezpečnosť na cestách, nech už sa vydávate kamkoľvek.

Investície do kvalitného kufra sa oplatia v dlhodobom horizonte, pretože vysoko kvalitné materiály a konštrukcie predlžujú životnosť batožiny a znižujú pravdepodobnosť poškodenia počas manipulácie na letiskách či počas cestovania.

Nakoniec, okrem praktických hľadísk, môže byť kufor aj prejavom osobného štýlu a vkusu. V súčasnej dobe je k dispozícii široká škála farieb, vzorov a značiek, ktoré vám umožnia vybrať kufor, ktorý najlepšie odráža vašu osobnosť a zároveň spĺňa všetky vaše potreby na cestách.

Výberom správneho kufra získate spoľahlivý a štýlový doplnok, ktorý vás bude sprevádzať na vašich cestách po celom svete a uľahčí vám prepravu všetkých vašich nevyhnutných vecí bez toho, aby ste museli obetovať pohodlie a bezpečnosť.

Expedujeme do 24
Všetok tovar skladom
Vašu objednávku vyexpedujeme do 24 hodín od objednania.
Heureka
Overené zákazníkmi
99 % zákazníkov by odporúčalo obchod svojim známym