Filcové kabelky, nový fenomén...

 _vyr_1013eco-kabelka-huskyMnohý z vás si kladú otázku, čo to tie filcové kabelky sú a prečo sú vlastne EKO?

V dnešnej dobe je ,,eko,, myslenie nielen moderné, ale pre náš svet aj veľmi potrebné a dôležité. Denne vyprodukujeme na našej planéte niekoľko miliónov ton plastového odpadu. Ak budeme stále len produkovať nový plastový materiál, o pár rokov bude naša planéta zahltená plastovým odpadom. Preto je dôležité, tento odpad znovu rozumne využiť.

 

_vyr_1105f-pocket-huskyFirma Bertoni prišla so skvelým nápadom ako znovu recyklovať  plastové PET fľašky. Začala z nich vyrábať dizajnové kabelky, a že to nie sú len tak nejaké kabelky. Najala si tých najlepších grafických dizajnérov a vznikli prekrásne kúsky kabeliek a nákupných tašiek.

Preč s igelitkami! Vezmite si do obchodu eko šopovku! Urobíte tým radosť našej planéte a ešte vystúpite z radu všedných dní, oživíte svoj outfit a stopercentne upútate.

Najlepšie je na nich to že sa dajú úžasne kombinovať. Dizajny na jednotlivých tipoch tašiek sú kombinovateľné s ďalšími doplnkami takže z vašej kabelky vytiahnete obal na mobil, puzdro na okuliare a kozmetickú taštičku v úplne rovnakom dizajne. To je úžasné.

_vyr_1107pouzdro-na-mobil-huskyFilc je príjemný hrejivý materiál, ktorý je odolný voči zašpineniu. Všetky tašky a kabelky sú perfektne a kvalitne vypracované, majú dlhú životnosť a sú úžasne skladné.

Myšlienka vyrobiť takéto kabelky, je skutočne záslužná a zaslúži si povšimnutie. Kto si raz takú kabelku kúpi, s radosťou rozšíri svoju garderóbu o ďalšie dizajnové kúsku, a určite ju kúpi aj ako darček. Pretože krása, a užitočnosť rovná sa originalita. A kto by nechcel byť originálny??

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie