Filcové kabelky, nový fenomén...

 _vyr_1013eco-kabelka-huskyMnohý z vás si kladú otázku, čo to tie filcové kabelky sú a prečo sú vlastne EKO?

V dnešnej dobe je ,,eko,, myslenie nielen moderné, ale pre náš svet aj veľmi potrebné a dôležité. Denne vyprodukujeme na našej planéte niekoľko miliónov ton plastového odpadu. Ak budeme stále len produkovať nový plastový materiál, o pár rokov bude naša planéta zahltená plastovým odpadom. Preto je dôležité, tento odpad znovu rozumne využiť.

 

_vyr_1105f-pocket-huskyFirma Bertoni prišla so skvelým nápadom ako znovu recyklovať  plastové PET fľašky. Začala z nich vyrábať dizajnové kabelky, a že to nie sú len tak nejaké kabelky. Najala si tých najlepších grafických dizajnérov a vznikli prekrásne kúsky kabeliek a nákupných tašiek.

Preč s igelitkami! Vezmite si do obchodu eko šopovku! Urobíte tým radosť našej planéte a ešte vystúpite z radu všedných dní, oživíte svoj outfit a stopercentne upútate.

Najlepšie je na nich to že sa dajú úžasne kombinovať. Dizajny na jednotlivých tipoch tašiek sú kombinovateľné s ďalšími doplnkami takže z vašej kabelky vytiahnete obal na mobil, puzdro na okuliare a kozmetickú taštičku v úplne rovnakom dizajne. To je úžasné.

_vyr_1107pouzdro-na-mobil-huskyFilc je príjemný hrejivý materiál, ktorý je odolný voči zašpineniu. Všetky tašky a kabelky sú perfektne a kvalitne vypracované, majú dlhú životnosť a sú úžasne skladné.

Myšlienka vyrobiť takéto kabelky, je skutočne záslužná a zaslúži si povšimnutie. Kto si raz takú kabelku kúpi, s radosťou rozšíri svoju garderóbu o ďalšie dizajnové kúsku, a určite ju kúpi aj ako darček. Pretože krása, a užitočnosť rovná sa originalita. A kto by nechcel byť originálny??