Tašky na zápästie

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
Hide & Stitches Japura unisex taška na zápästie - tmavo hnedá
€39,90

Univerzálna taška na zápästie vyrobená z kvalitnej pravej kože značky Hide & Stitches. Špičková kvalita a nadčasový design. V tmavo hnedom prevedení.

Kód: 20277-DBN
Hide & Stitches Japura unisex taška na zápästie - koňaková
€39,90

Univerzálna taška na zápästie vyrobená z kvalitnej pravej kože značky Hide & Stitches. Špičková kvalita a nadčasový design. V koňakovom prevedení.

Kód: 20277-CGN
Hide & Stitches Japura unisex taška na zápästie - čierna
€39,90

Univerzálna taška na zápästie vyrobená z kvalitnej pravej kože značky Hide & Stitches. Špičková kvalita a nadčasový design. V čiernom prevedení.

Kód: 20277-BK
Hide & Stitches Japura taška na zápästie - tmavo hnedá
€49,90

Unisex taška na zápästie vyrobená z kvalitnej pravej kože značky Hide & Stitches. Špičková kvalita a nadčasový design. V tmavo hnedom prevedení.

Kód: 20266-DBN
Hide & Stitches Japura taška na zápästie - koňaková
€49,90

Unisex taška na zápästie vyrobená z kvalitnej pravej kože značky Hide & Stitches. Špičková kvalita a nadčasový design. V koňakovom prevedení.

Kód: 20266-CGN
Hide & Stitches Japura taška na zápästie - čierna
€49,90

Unisex taška na zápästie vyrobená z kvalitnej pravej kože značky Hide & Stitches. Špičková kvalita a nadčasový design. V čiernom prevedení.

Kód: 20266-BK

Tašky na zápästie, sú dokonalým spojencom pre tých, ktorí chcú mať svoje nevyhnutnosti vždy po ruke bez zbytočnej záťaže. Naša starostlivo vybraná kolekcia tašiek na zápästie je ideálna pre každého, kto hľadá kombináciu praktickosti, bezpečnosti a štýlu. Tieto kompaktné tašky sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne nosili okolo zápästia, čo vám umožní udržať vaše osobné veci, ako sú kľúče, peňaženka, mobilný telefón a ďalšie drobnosti, bezpečne a ľahko dostupné.

Expedujeme do 24
Všetok tovar skladom
Vašu objednávku vyexpedujeme do 24 hodín od objednania.
Heureka
Overené zákazníkmi
99 % zákazníkov by odporúčalo obchod svojim známym