Batohy nie sú len na šport – elegancia v každom detail

3-1000x1000 (2)Máte pocit, že batohy sú určené len na šport a voľnočasové aktivity? Pravda je taká, že v súčasnej dobe elegantný batoh môže hravo nahradiť kabelku. Batohy a batôžky sú v poslednej dobe veľmi obľúbené a hlavne praktické. Pripravili sme pre vás zaujímavú inšpiráciu, z ktorej si určite vyberiete.

Uľavíte chrbtu a budete IN

Trend, ktorý baví, a naviac je pohodlný. Nebojte sa kabelky z módy nikdy nevyjdú a vždycky sa budú nosiť. Samozrejme občas sa dá trochu experimentovať a použiť určitou alternatívu. Batohy sú často spojované so školou alebo s voľnočasovými aktivitami. Nech už sa chystáte do školy, do prírody alebo aj do práce, môžete zvoliť batoh, ktorý bude presne taký, aký zrovna potrebujete.

V súčasnej dobe sa tešia veľkej obľube elegantné batohy, ktoré strčia do vačku i niektoré kabelky. A naviac môžeme popustiť uzdu fantázii a roztočiť to naplno. Nosia sa totiž kožené batohy, ktoré sú mimoriadne pohodlné a hlavne odolné. Horúcim trendom sú semišové batohy, ktoré sú veľmi originálne a zábavné. Máte už doma nejaký elegantný a štýlový batôžtek? Pokiaľ nie, je načase si jeden pekný zaobstarať.

Pri výbere batôžka môžete siahnuť po mnohých veľkostiach od tých najväčších až po minibatôžteky, do ktorých uložíte len to najdôležitejšie.

 

Hra s doplnkami

Premýšľate, aký batoh vybrať a ako ho zladíte k outfitu? V našej ponuke nájdete štýlové ruksaky, jemne zdobené, a pritom jednoduché a elegantní. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac a v tomto prípade to platí na 100 %. Batohy sú priestorné, vojde sa do nich nielen peňaženka, mobil a ďalšie potreby, ale tiež třeba diář a malý notebook. Naviac nezabúdajte, že batohy vám šetria chrbticu, uvoľnia ruky a vyzerajú skvele. Pokiaľ zvolíte jednofarebný batoh, tak si môžete obliecť napríklad i pestrofarebný outfit. Skvele vyzerajú tenisky, ale i lodičky alebo čižmy. V zime môžete zladiť čapicu, šál a rukavice s farbou batohu, budete vyzerať dokonale. Nebojte sa pohrať sa s detailmi a byť štýlová.

 

Batohy pre ženy i pre mužov

Ale pozor, elegantné batohy nie sú určené len ženám, ale aj mužom. Muži ich mnohokrát ocenia ešte viac, pretože oni kabelky nenosia. Najobľúbenejšia farba je  čierna a hnedá, pretože sa hodí prakticky ku všetkému. Pokiaľ vsadíte na kvalitnú kožu, nebudete ľutovať a môžete si elegantný batoh obliecť napríklad do práce i na obchodnú schôdzku. Konvencie dnes nie sú tak upäté, ako by sa mohlo zdať.

 

Štýlový a nadčasový ruksak, ktorý z módy nevyjde

Medzi absolútny hit patrí tento štýlový batôžtek vhodný na každodenné nosenie. Môžete si vybrať z niekoľkých farebných variácií. Kvalitný batoh sa môže stať tiež originálnym vianočným darčekom pre vašich blízkych pokiaľ ešte nemáte všetky darčeky, tak prijmete zaujímavý tip.

 

Batoh alebo kabelku?

 

Pokiaľ váhate, či si vziať batoh či kabelku k určitej príležitosti, potom sa zamerajte na tieto priority. Do spoločnosti sa vždy hodí len kabelka. Do práce, pokiaľ nosíte kostýmček, tak vždy volte kabelku. Naopak batoh sa hodí k ležérnejšiemu štýlu. Vždy dbajte na to, aby ste sa vo svojom outfite cítila príjemne.

Batohy sa naopak hodia k voľnočasovým aktivitám a tiež napríklad, keď máte deti. Voľné ruky sú k nezaplateniu. Oceníte ich predovšetkým vtedy, keď vás trápia bolesti chrbta či krčnej chrbtice. Batoh totiž predstavuje omnoho menšiu záťaž, celkovo pretože dokonale rozloží svoju váhu. Ideálne si teda zaobstarajte oboje nech máte z čoho vyberať.