Veľkoobchodná spolupráca

Pridajte sa k nášmu úspešnému tímu!

Ak ste majiteľ obchodu, reklamná agentúra, či produkčná spoločnosť hľadajúca nové príležitosti na rozšírenie svojho sortimentu, máme pre vás skvelú správu! Naša spoločnosť ponúka exkluzívnu možnosť veľkoobchodnej spolupráce, ktorá vám umožní obohatiť váš podnik o širokú škálu kvalitných produktov.

Prečo spolupracovať s nami?

  1. Široký sortiment produktov: Naša spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré uspokoja potreby vašich zákazníkov. Či už ste zameraní na módu, módne doplnky, cestovanie, nájdete u nás produkty, ktoré vás zaujmú.
  2. Výhodné ceny: Ako naši veľkoobchodní partneri získate prístup k exkluzívnym cenám, ktoré vám umožnia konkurovať na trhu a zvýšiť vašu maržu.
  3. Rýchle a spoľahlivé dodanie: Spolupráca s nami znamená, že sa môžete spoľahnúť na rýchle a efektívne dodanie tovaru. Vďaka našej logistike a skúsenostiam na trhu dokážeme zabezpečiť dodanie tovaru na čas a bez problémov.
  4. Podpora a servis: V rámci našej veľkoobchodnej spolupráce získavate nielen výhodné ceny a široký sortiment, ale aj profesionálnu podporu a servis. Naše skúsený tím je pripravený vám kedykoľvek pomôcť a poradiť, ako najlepšie uspokojiť potreby vašich zákazníkov.

Ako začať?
Chcete sa stať naším veľkoobchodným partnerom? Je to ľahké! Stačí nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu (poptavka@pixsro.cz) a náš tím vám poskytne všetky potrebné informácie. Radi s vami preberieme podmienky spolupráce a predstavíme vám našu ponuku produktov.

Nestrácajte čas a pridajte sa k našej sieti úspešných veľkoobchodných partnerov. Tešíme sa na spoluprácu s vami a na vzájomne výhodný rast našich podnikov!

Chete len ponuku na určitý produkt?

Napíšte nám na email poptavka@pixsro.cz o aký produkt máte záujem a v akom množstve.