Chytrý batoh, ktorý vám uľahčí život a urobí vás IN

Batohy sú stále in, máloktorý módny doplnok je tak praktický, ako práve batoh. Naviac bez batohu sa nezaobíde žiadny turista. Avšak aj  pri výbere tohoto doplnku by sme mali byť veľmi opatrní. Nedajte len na design, ale aj na kvalitu a praktické vlastnosti. Do našej ponuky sme pre vás zaradili chytrý batoh, ktorý vám prinesie maximálny komfort a úžitok, neveríte? Nechajte sa inšpirovať.

Veľkosť hrá dôležitú rolu

Na veľkosti v tomto ohľade rozhodne záleží. Premýšľajte o tom, ako veľký batoh si chcete zadovážiť. Pokiaľ hľadáte batoh na dlhšie cesty, do ktorého budete potrebovať zbaliť mnoho vecí na celý deň, dajte prednosť väčšiemu objemu. Pri niekoľko-dennom treku určite oceníte objem aspoň 80 litrov. Na druhú stranu ku každodennému noseniu vám bohato postačí batôžtek o 35 litroch a menej.

11-1000x1000Základné typy batohov

Pokiaľ opomenieme batohy určené do školy alebo do kancelárie, najčastejšie sa stretneme s turistickými batohmi. Sú univerzálne,môžete si ich vziať prakticky kamkoľvek budete chcieť. Ak patríte medzi športových nadšencov, iste oceníte batohy s rožnými úchytmi na lyže, na bicykel či in-line korčule. Skrátka možností je skutočne mnoho.

Veľkou výhodou turistických batohov je skutočnosť, že sa hodia do mesta i na túry. Sú maximálne univerzálne.

My ponúkame mimo iné takzvané chytré batohy, ktoré sú dokonale designovo prepracované a zaujmú na prvý pohlaď. Chytrý batôžtek so zabudovaným USB portom vám umožní jednoducho dobíjať telefón kedykoľvek budete potrebovať. Je to tak jednoduché, a pritom mimoriadne praktické. K vnútornému káblu môžete jednoducho pripojiť powerbanku a nabíjať.

KVALITA NA PRVOM MIESTE

I keď to znie trochu ako klišé, kvalita je vždy dôležitá a v konečnom dôsledku sa naozaj vyplatí. Preto se zameriavame na produkty, ktoré sú vyrobené z odolných materiálov. Pri batohu to platí dvojnásobne. Na tieto doplnky sú kladené pomerne vysoké nároky. Zároveň chceme, aby batoh dobre vyzeral a vydržal nám čo najdlhšie. Pretože ho často nosíme skoro denne.