Batohy aj pre mamičky

)Batohy sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Už to nie je len športový doplnok, ale často plní aj mnoho ďalších funkcií. Naviac stále obľúbenejšie sú batohy, ktoré nahradia kabelku a sú prakticky rovnako elegantné, ale tiež tie, do ktorých môžete pokojne vložiť detskú fľašku a celý rad potrieb pre dieťa a máte voľné ruky. Pretože na mamičky nezabúdame, pripravili sme si pre vás ponuku materských batohov.

Prebalovací batoh na kočík

Batoh namiesto klasickej tašky? Prečo nie. Prebalovacie batohy na kočík sú skutočne praktické. Predstavujú jednoducho 2 v 1. Buď ich zavesíte na madlo kočíku, čo plní účel prebalovacej tašky, alebo si ho nasadíte na chrbát a máte batoh, ktorý vyzerá skutočne elegantne a vkusne.

Ponúkame hneď niekoľko typov. Napríklad tento čierny prebalovací batoh, ktorý máme aj v modrej, či šedej farbe, je vhodný nielen pre mamičky, ale aj  oteckovia v ňom budú vyzerať štýlovo. Nadčasový a praktický design ocení skrátka každý rodič.

Bodky kam oko dovidí

15-1000x1000 (2)Máte ra1-1000x1000da bodky? Aj také batohy u nás nájdete, avšak tie sú určené predovšetkým ženám. Bodky patria v módnom svete medzi stálice a len tak sa neomrzia. Bodkované batohy máme hneď v niekoľkých farebných prevedeniach.  A pri vybraných modeloch sa dajú kombinovať aj s doplnkami v podobe termotašky na flašku s detským pitím, ktoré tak bude mať požadovanú teplotu, aj po niekoľkých hodinách. A to všetko v jednom designe. I keď ste na materskej, môžete byť šik a jednotlivé doplnky k sebe pekne zladiť.  

Vybrali ste si u nás vhodný batôžtek alebo praktický organizér? Rodičia malých detí vždy ocenia, keď majú volné ruky, aby sa mohli starať o svoje ratolesti. Naviac batohy sú pohodlné, nebolí z nich chrbát ako tomu býva pri taškách na rameno, a nikde neprekáža. Je to skrátka veľmi praktické a elegantné riešenie. Batôžky sú vyrobené z kvalitného a predovšetkým odolného materiálu, sú umývateľné a ľahké. A pokiaľ dávate prednosť taške na kočík, tak i tú u nás vyberiete. Nechajte sa inšpirovať.