TAŠKY PRE MAMIČKY - ŠTÝLOVÉ, PRAKTICKÉ, SKRÁTKA IN

Tašky, batohy, kabelky ... to sú doplnky, ktorých nie je nikdy dosť. Dneska máme všetkého taký výber, že je ťažké rozhodnúť sa pre jeden konkrétny produkt. A pretože mamičky na materskej vsádzajú predovšetkým na komfort a praktickosť, rozhodli sme sa práve im predstaviť tašky, ktoré ponúkajú dostatok priestoru, veľa vreciek, a hlavne originálny a neopozeraný dizajn. Skrátka stojí za to!

10-1000x1000 (2) 

Cestujeme s deťmi

Cestovanie s malými deťmi vyžaduje predovšetkým veľa praktického úložného priestoru. Pretože každý rodič dobre vie, že s deťmi potrebujeme oveľa viac vecí, než keď niekam vyrazíme sami. Takže s malou kabelkou si rozhodne nevystačíte. Prehľadné usporiadanie všetkého potrebného, to je základ všetkého. Môžete staviť buď na klasický batoh, alebo si zaobstarať tašku pre mamičky. Nejde o klasickú kabelku ani typickú športovú tašku. Je to skrátka doplnok prispôsobený na mieru potrebám rodičov i detí.

 

Dôraz kladieme nielen na prehľadnosť, teda dostatok vreciek, ale aj váhu, ktorá by nemala byť nijako vysoká. Tašku si môžete ľahko prehodiť cez rameno, dobre sedí, netlačí a nie je ťažká, čo je tiež veľmi dôležité. Zároveň však "unesie" aj väčšiu záťaž, pretože všetky tie pitíčka, desiaty, obrúsky, oblečenie, hračky a ďalšie potreby nevyhnutné pre dlhšie vyletovanie, ktoré skrátka musíte mať so sebou. Tašku môžete tiež pohodlne prehodiť cez madlo kočíka, čo je obrovská výhoda, nosiť ju krížom, cez rameno alebo vziať do ruky. Je to len na vás.

15-1000x1000 (2)

Ružová, modrá či šedá, je to len na vás

Je po chuti modrá, ružová alebo šedá? Každá farba má niečo do seba. Buď môžete vybrať podľa pohlavia dieťaťa alebo staviť na neutrálnu šedú, ktorá pristane každému. Výhodou je, že túto tašku ocenia nielen mamičky, ale aj oteckovia, ktorí vyrazia so svojimi ratolesťami na výlet. Materská cestovná taška je vyrobená z kvalitného, ​​a hlavne odolného materiálu, ktorý je ľahko umývateľný. Takže voda a špina ju rozhodne nevadí, pretože sa s tým počíta.

 

Šťastie praje vybaveným

A pretože jar je tu, určite už premýšľate o praktických doplnkoch na dlhé prechádzky, výlety a dovolenky. Okrem cestovné tašky môžete staviť na štýlový organizér na kočík, do ktorého možno ľahko a prehľadne uložiť všetko, čo budete potrebovať. Stavte na jednoduchosť, nie sú dôležité kvetinky, výrazné farby a ozdoby. Naopak oveľa viac služby vám urobia tlmené farby, odolný materiál, a hlavne praktické doplnky, vďaka ktorým môžete so sebou zabaliť všetko, čo potrebujete. Nechajte sa inšpirovať a užívajte vonkajšie aktivity s deťmi plnými dúškami.