HL

26 položiek celkom
Luxusná kožená peňaženka s jeleňom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom jeleňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-JELEN
Luxusná kožená peňaženka s kamiónom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom kamiónu priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých kamionistov.

Kód: ART884-TIR
Luxusný kožený mešec - hnedý
€11,40

Luxusný kožený mešec vyrobený z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným znakom HM priamo do kože.

Kód: HL-MESEC-KUZE
Luxusná kožená peňaženka s traktorom čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom traktora priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých farmárov alebo...

Kód: HL-262-TRAKTOR-BK
Luxusná kožená peňaženka s traktorom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom traktora priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých farmárov alebo...

Kód: HL-262-TRAKTOR
Luxusná kožená peňaženka s motorkou
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom motorky a nápisom BORN TO RIDE priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých...

Kód: HL-262-BORN2RIDE
Luxusná kožená peňaženka s  býkom - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom býka priamo do kože. 

Kód: HL-262-BYK-BK
Luxusná kožená peňaženka s  hlavou koňa - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom hlavy koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUNHLAVA-BK
Luxusná kožená peňaženka s jeleňom - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom jeleňa. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-JELEN-BK
Luxusná kožená peňaženka s tankom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom tanku priamo do kože. 

Kód: HL-262-TANK
Luxusná kožená peňaženka s motorkou - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom motorky a nápisom BORN TO RIDE priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých...

Kód: HL-262-B2R-BK
Luxusná kožená peňaženka s koňom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUN
Luxusná kožená peňaženka s kaprom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom kapra priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých rybárov.

Kód: HL-262-KAPR
Luxusná pánska kožená peňaženka Special Forces - hnedá
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vojenskou tematikou Special Forces. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-SF-TAN
Luxusná pánska kožená peňaženka Special Forces - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vojenskou tematikou Special Forces. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-SF-BK
HL 262 BEER BK
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom pivného súdku pre všetkých milovníkov piva. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-BEER-BK
Luxusná pánska kožená peňaženka BEER - hnedá
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom pivného súdku pre všetkých milovníkov piva. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-BEER-TAN
HL 262 KUNHLAVA TAN
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom hlavy koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUNHLAVA-TAN
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie