HL

27 položiek celkom
Luxusná kožená peňaženka s jeleňom
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom jeleňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-JELEN
Luxusná kožená peňaženka s traktorom čierna
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom traktora priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých farmárov alebo...

Kód: HL-262-TRAKTOR-BK
Luxusná pánska kožená peňaženka BEER - hnedá
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom pivného súdku pre všetkých milovníkov piva. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-BEER-TAN
Luxusný kožený mešec - hnedý
€11,40

Luxusný kožený mešec vyrobený z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným znakom HM priamo do kože.

Kód: HL-MESEC-KUZE
Luxusná kožená peňaženka s jeleňom - čierna
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom jeleňa. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-JELEN-BK
HL 262 KUNHLAVA TAN
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom hlavy koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUNHLAVA-TAN
Luxusná kožená peňaženka s kaprom - čierna
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom kapra. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-KAPR-BK
Luxusná kožená peňaženka s traktorom
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom traktora priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých farmárov alebo...

Kód: HL-262-TRAKTOR
Kožená unisex malá peňaženka na karty s RFID ochranou a vysúvacím patentom na karty - čierna
€19,90

Praktická menšia peňaženka URČENÁ PRIMÁRNE NA KARTY s vysúvacím patentom v ktorom sú chránené RFID ochranou pred nežiadúcim načítaním údajov.  Do peňaženky sa vojde aj...

Kód: GZ-1524-BK
Luxusná kožená peňaženka s  býkom - hnedá
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom býka priamo do kože. 

Kód: HL-262-BYK-TAN
Luxusná kožená peňaženka s orlom
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom orla priamo do kože. 

Kód: HL-262-OREL
Kožená dámska malá peňaženka na karty s RFID ochranou a vysúvacím patentom na karty - červená
€19,90

Praktická menšia peňaženka URČENÁ PRIMÁRNE NA KARTY s vysúvacím patentom v ktorom sú chránené RFID ochranou pred nežiadúcim načítaním údajov.  Do peňaženky sa vojde aj...

Kód: GZ-1524-RD
Luxusná kožená peňaženka s koňom
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUN
Luxusná kožená peňaženka s motorkou
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom motorky a nápisom BORN TO RIDE priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých...

Kód: HL-262-BORN2RIDE
Pánska kožená peňaženka s dvomi prackami a retiezkou - Born to ride - hnedá
€28,90

Štýlová, perfektne vypracovaná - do posledného detailu. Peňaženka pre vášnivých motorkárov z pravej kože s dvomi prackami a retiazkou, ktorá je niejen štýlová a taktiež...

Kód: 991LLC-MOTO-TAN
Luxusná kožená peňaženka s orlom - čierna
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným orlom. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-OREL-BK
Luxusná kožená peňaženka s tankom
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom tanku priamo do kože. 

Kód: HL-262-TANK
Luxusná kožená peňaženka s kaprom
€23,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom kapra priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých rybárov.

Kód: HL-262-KAPR
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom