HL

18 položiek celkom
Luxusný kožený mešec - hnedý
€11,40

Luxusný kožený mešec vyrobený z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným znakom HM priamo do kože.

Kód: HL-MESEC-KUZE
HL - Pánska kožená peňaženka ,, Dolárovka " - čierna
€15,30

Kožená pánska peňaženka so sponou na bankovky a ôsmimi priehradkami na karty. V čiernom prevedení.

Kód: HL-206-BK-DLR
Luxusná kožená peňaženka s orlom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom orla priamo do kože. 

Kód: HL-262-OREL
Luxusná pánska kožená peňaženka BEER - hnedá
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom pivného súdku pre všetkých milovníkov piva. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-BEER-TAN
HL 262 BEER BK
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom pivného súdku pre všetkých milovníkov piva. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-BEER-BK
Luxusná kožená peňaženka s motorkou - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom motorky a nápisom BORN TO RIDE priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých...

Kód: HL-262-B2R-BK
HL 262 KUNHLAVA TAN
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom hlavy koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUNHLAVA-TAN
Luxusná kožená peňaženka s tankom - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravejčiernej kože s vyrazeným tanku. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-TANK-BK
Luxusná kožená peňaženka s  býkom - hnedá
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom býka priamo do kože. 

Kód: HL-262-BYK-TAN
Luxusná pánska kožená peňaženka Special Forces - hnedá
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vojenskou tematikou Special Forces. RFID ochrana kariet.

Kód: HL-262-SF-TAN
Luxusná kožená peňaženka s jeleňom - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom jeleňa. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-JELEN-BK
Luxusná kožená peňaženka s traktorom čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným obrázkom traktora priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých farmárov alebo...

Kód: HL-262-TRAKTOR-BK
Luxusná kožená peňaženka s orlom - čierna
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej čiernej kože s vyrazeným orlom. V čiernom prevedení.

Kód: HL-262-OREL-BK
Luxusná kožená peňaženka s kaprom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom kapra priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých rybárov.

Kód: HL-262-KAPR
Luxusná kožená peňaženka s koňom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom koňa priamo do kože. 

Kód: HL-262-KUN
Luxusná kožená peňaženka s kobrou
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom kobry priamo do kože. 

Kód: HL-262-KOBRA
Luxusná kožená peňaženka Wild West
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom divokého západu priamo do kože. 

Kód: HL-262-WILDWEST
Luxusná kožená peňaženka so pstruhom
€22,90

Luxusná pánska kožená peňaženka vyrobená z kvalitnej a pevnej pravej hnedej kože s vyrazeným obrázkom pstruha priamo do kože. Vhodné najmä pre vášnivých rybárov.

Kód: HL-262-PSTRUH

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom