Kožená zástera - neoddeliteľná súčasť grilovačky.

Nový fenomén.

 

17115097_1Ešte ste o tom nepočuli? Veľmi obľúbeným produktom na našom trhu je celkom určite kožená zástera, ktorá si získala dôveru mnohých našich zákazníkov. Tým, že sú naše zástery veľmi vkusne zabalené v štýlových papierových krabiciach, či dokonca darčekovom balení v podobe kuchárskej knihy, sa z nich stáva perfektný darček pre pánov. Povedzme si to narovinu , nie je vôbec jednoduché vybrať darček pre muža a vždy nás táto záležitosť dosť potrápi.

 

Dokonalý tip na darček pre mužov.

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých typov darčekových balení, ich obsahov ale taktiež rôznych typov záster čo sa týka spracovania kože.

 

20096006_1Lacnejšie varianty -  jedná sa o kvalitne vypracovanú zásteru z tenšej kože. Táto zástera je pohodlná pri nosení, netlačí, doslova s vami splynie. Balenie je jednoduché, zástera je zložená v krabici a vyzerá z prvopočiatku ako pizza. Po otvorení krabice je ale všetkým jasné , že obdarovaný dostal perfektný kožený produkt, ktorý ho ochráni pred ohňom, horúcim olejom a ešte urobí veľkú parádu.

 

20098001_1Zlatá stredná cesta - toto balenie obsahuje viac produktov. Obsahom balenia sú okrem zástery ešte kliešte na otáčanie jedla na grile, kožená rukavica alebo kožené tácky pod poháre. Toto balenie pôsobí veľmi reprezentatívne a mnoho zákazníkov siaha práve po tomto variante, pri výbere darčeka pre svojich blízkych či klientov.

 

20450005_1Drašie varianty -  najdrahšie zástery v našej ponuke, sú vyrobené z precízne opracovanej hovädzej kože a dostávajú tú najlepšiu starostlivosť počas celého výrobného procesu. Už na prvý pohľad je jasné, že máte na sebe prvotriedny kožený výrobok, ktorý vám vydrží dlhé roky.

 

 

 Nie len na grilovanie.

Nie je žiadnym tajomstvom, že každý deň si tieto zástery u nás kupujú majitelia reštaurácií, klubov či penziónov. Naša zástera si dokonca zahrala na divadelných doskách. Stovky spokojných zákazníkov sú dôkazom, že ide kvalitný a praktický produkt. ktorý je tu s nami síce už od čias kováčskych dielní no stále viac nás presviedča o tom, že remeslo má zlaté dno.

 
pexels-marko-garic-9593585 

Ručná práca.

pexels-cottonbro-4427645Tieto kožené produkty sa vyrábajú v Indii, odkiaľ pochádza podstatná väčšina našich kožených produktov. Indovia sa kožiarskemu remeslu venujú dlhé stáročia a poznatky o opracovaní kože si predávajú z generácie na generáciu. Keď chcete kvalitný kožený produkt, hľadajte ho v Indii.

Ako sa o kožené produkty starať?

Aby nám kožené výrobky dlho vydržali, musíme im venovať trochu tej starostlivosti. Bežná údržba koženej zástery je naozaj jednoduchá. Povrch utierame vlhkou handričkou z miktovlákna. Nikdy nepoužívame na čistenie saponáty a ani čistiace produkty na báze piesku či mikrogranúl.

Raz za tri mesiace odporúčame zásteru premazať včelím voskom, vyleštiť suchou handričkou a naimpregnovať impregnačným sprejom určeným na hladkú kožu, aby sa koža nevysušila a nepopraskala. Pokiaľ sa vám na výrobku vytvorili odreniny, či iné praskliny, odporúčame navštíviť kožiarsku dielňu vo svojom  okolí, kde sa vám o kožený produkt postarajú.

 

Tak hurá do vyberania tej správnej pre vás.

DSC_2867

h_s_header_840x400_2