LEQUEEN

10 položiek celkom
Multifunkčný dizajnový Mama batoh proti vykradnutiu Lequeen - čierny
€40,90

Obľúbený mama batoh, ktorý je pomocníkom každej mamičky malých detí. Bez tohto batohu nedáte už ani jediný výlet či výpravu na ihrisko. V čiernom prevedení.

Kód: CI002-BK
LEQUEEN moderný batoh na kočík s prackou - 25L - sivý
€38,90

Moderný batoh, ktorý sa skvele hodí ako na kočík tak na denné použitie aj keď práve nemáte malé deti. Batoh obsahuje odnímateľné popruhy, vďaka ktorým ho jednoducho upevníte na...

Kód: CI003-GY
LEQUEEN moderný batoh na kočík s prackou - 25L - čierny
€38,90

Moderný batoh, ktorý sa skvele hodí ako na kočík tak na denné použitie aj keď práve nemáte malé deti. Batoh obsahuje odnímateľné popruhy, vďaka ktorým ho jednoducho upevníte na...

Kód: CI003-BK
Multifunkčný dizajnový Mama batoh proti vykradnutiu Lequeen - tmavosivý
€39,90

Obľúbený mama batoh, ktorý je pomocníkom každej mamičky malých detí. Bez tohto batohu nedáte už ani jediný výlet či výpravu na ihrisko. V tmavosivom prevedení.

Kód: CI21004
Multifunkční batoh na kočárek se zabudovaným USB portem - Šedo Růžový
€37,30

Obľúbený batoh na kočík v sivo ružovej farbe, so zabudovaným USB portom na pohodlné nabíjanie telefónu. Batoh, ktorý vám bude ozajstným pomocníkom.

Kód: CI18005-GY/PK
LEQUEEN praktický batoh s odnímateľnou prednou taškou - čierny - 23L
€36,90

Moderný multifunkčný batoh nielen na kočík, ktorého predné vrecko môžete jednoducho zložiť a nosiť ako crossbody tašku. V čiernom prevedení s kapacitou 23 L.

Kód: CI004-BK
Multifunkčný set batoh a taška v jednom Lequeen - šedo-ružová
€47,90

Perfektný set pre všetky mamičky, ktoré sa nemôžu rozhodnúť medzi taškou a batohom. Praktický batoh na dlhšie cesty a menšia taška na krátke prechádzky. Ako bonus termopuzdro na...

Kód: CI21002
Multifunkčný dizajnový Mama batoh Lequeen - ružovo-sivý
€45,90

Obľúbený mama batoh, ktorý je pomocníkom každej mamičky malých detí. Bez tohto batohu nedáte už ani jediný výlet či výpravu na ihrisko. V sivo-ružovom prevedení.

Kód: CI21003
Prebalovací batoh na kočík so zabudovanou postieľkou - ružovo-sivý
€47,90

Revolučný batoh, ktorý vám teraz okrem dokonalej organizácie potrieb pre bábätko poslúži aj ako prenosná postieľka, či už na popoľudňajší spánok na pikniku alebo diskrétne...

Kód: CI21001
Multifunkčný batoh na kočík s USB portom - Sivý
€37,30

Obľúbený batoh na kočík v tmavo sivej farbe, so zabudovaným USB portom na pohodlné nabíjanie telefónu. Batoh, ktorý vám bude ozajstným pomocníkom.

Kód: CI18002-GY

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom