Ochranný Respirátor FFP2 (CE)

Kód: UK-N95-01
Akcia Akce
Značka: Universal
€0,75 –39 % €0,46
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Ochranný respirátor je ideálnym variantom pre ochranu dýchacích ciest. Respirátor spĺňa európsku normu FFP2. Norma zaručuje, že respirátor zachytáva aerosóly, prachové a smogovej častice či peľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný respirátor FFP2 bez ventilu - chrániaci Vás aj okolie. Filtruje 95% prachu, smogu, vírusov, baktérií, kvapôčok. Vhodný pre použitie vonku i vo vnútri. 4 vrstvový

Odľahčený dizajn s nastaviteľným nosovým klipom a elastickými šnúrkami padne na akýkoľvek typ tváre.

Ochranné respirátory pomáhajú znižovať riziko infekcie vírusov a baktérií, ktoré prenášajú chrípku a udrží rodinu a ľudí okolo vás zdravých a v bezpečí.

Respirátor je vyrobený z netkanej textílie, ktorá je prachotesná, priedušná, hypoalergénna a sterilizovaná.
Respirátory blokujú prach a mikroorganizmy, ako sú baktérie a vírusy, čo výrazne znižuje riziko vzniku respiračných ťažkostí a môže zmenšiť alergické reakcie a zabrániť anafylaxiu.
Respirátory môžu byť užitočné pre celý rad profesií a situácií, chráni zdravotnícky a zubný personál, stavebných robotníkov a kohokoľvek, kto trpí alergiou na peľ alebo pracuje vonku.

Materiál: Netkaná textília

Upozornenie: Natiahnutie gumičiek príliš ďaleko, môže rúško poškodiť.

 

Návod na použitie 

Respirátor FFP2 nasadíte správne tak, že nájdete na hornej časti kovový alebo vystužený pásik. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a palcom utesníte okolo koreňa nosa. Gumičky pretiahnite cez svoje uši. V prípade, že potrebujete upraviť dĺžku gumičiek, skráťte je uzlíkom. Uistite sa, že rúška zahaľuje váš nos a ústa. Ideálne by mal respirátor tesniť po celom svojom obvode, čo možno dosiahnuť dostatočným utiahnutím (skrátením) gumičiek.
Po nasadení respirátora a pri jej používaní sa ho nedotýkajte a sahejte len na upevňovacie gumičky.

Pri odnímanie respirátora sa opäť nedotýkajte prednej časti rúška, ktorá môže byť kontaminovaná. Nepotrebný respirátor vyhoďte do uzavretého koša na odpadky, ruky si umyte alkoholom, dezinfekčným mydlom alebo gélom a vodou. Ak máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechajte pôsobiť. Umývanie rúk by malo nasledovať aj po náhodnom dotyku prednej časti respiračné rúška pri jej používaní. Ak vaše respiračné rúška zvlhne, nahraďte si novú a suchú. Majte na pamäti, že Zvlhnutá rúška znižuje svoju účinnosť.

Samotný respirátor nie je jedinou ochranou ak súčasne nebudete používať a dodržiavať ostatné odporúčania pre ochranu vášho zdravia. Spolu s respirátorom sa odporúča chrániť oči, ruky a dodržiavať ostatné hygienické opatrenia a zvyšovanie imunity organizmu.

 

Pôvod: Čína

- Trieda: FFP2
- Materiál: netkanej textílie, tzv. Fúkaná textílie
- Certifikácia CE

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné a chirurgické rúška
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: