Eko Taška Essential Tmavo Šedá s Betónovou

 

Jedinečná ekologická plastová taška ESSENTIAL, ideálna do mesta alebo na menší nákup. Farebné prevedenie tmavo šedá s betónovou.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
30.5.2018
€26,90
   
Kód tovaru LBFC199700
Výrobca Handed By
Kategória Designové plastové - EKOtašky
Záruka 2 roky
 

Jedinečná ekologická plastová taška ESSENTIAL, ideálne do mesta alebo na menší nákup. Farebné prevedenie tmavo šedá s betónovou.

Rozmery:

Výška x Dĺžka x Šírka (cm) 27 x 31 x 24

Materiál: Recyklovaný plast

Výroba: Ručne pletené

Produkty firmy Handed by, sú rozpoznateľné jedinečným logom ochrannej známky vo forme odtlačku ruky. Výrobky sú ručne vyrábané v úplne vynikajúcej kvalite. Všetko čo firma navrhne, je vždy vyrobené eticky a zodpovedne a je zaručené, že na prácu nebola využitá detská práca. Nejedná sa o masovú produkciu v továrňach, ide o malé projekty s dlhodobými osobnými partnerstvami. Firma má veľkú spoločenskú a sociálnu zodpovednosť voči zamestnancom. Vo svojich produktoch sa snaží čo najviac využívať recyklovateľných a udržateľných materiálov. Preto materiály, použité na výrobu týchto produktov zanechávajú najmenšiu stopu na našom životnom prostredí.

Recykláciou plastov spomaľujeme proces vyčerpania prírodných zdrojov krajiny. Na tento proces môžeme prispieť všetci pomocou práve používaním recyklovaných plastov v našej domácnosti a v našom každodennom živote. Pomôžte tiež životnému prostrediu a buďte kreatívni tým, že nájdete nové spôsoby, ako obmedziť používanie plastov všeobecne. Na svete existuje už dostatok plastového odpadu, ktorý by sa mal znovu použiť.

Podobný produkt

Hmotnosť 0.5 kg
Pre koho Dámske

Taška Essential


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. V opačnom prípade prejdite v prehliadači do anonymného režimu. Viac informácií