Eko Taška Essential Šedá s Tmavo Šedou

Kód: LBFC190800
€26,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Jedinečná ekologická plastová taška ESSENTIAL, ideálna do mesta alebo na menší nákup. Farebné prevedenie šedá s tmavo šedou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečná ekologická plastová taška ESSENTIAL, ideálne do mesta alebo na menší nákup. Farebné prevedenie šedá s tmavo šedou.

Rozmery:

Výška x Dĺžka x Šírka (cm) 27 x 31 x 24

Materiál: Recyklovaný plast

Výroba: Ručne pletené

Produkty firmy Handed by, sú rozpoznateľné jedinečným logom ochrannej známky vo forme odtlačku ruky. Výrobky sú ručne vyrábané v úplne vynikajúcej kvalite. Všetko čo firma navrhne, je vždy vyrobené eticky a zodpovedne a je zaručené, že na prácu nebola využitá detská práca. Nejedná sa o masovú produkciu v továrňach, ide o malé projekty s dlhodobými osobnými partnerstvami. Firma má veľkú spoločenskú a sociálnu zodpovednosť voči zamestnancom. Vo svojich produktoch sa snaží čo najviac využívať recyklovateľných a udržateľných materiálov. Preto materiály, použité na výrobu týchto produktov zanechávajú najmenšiu stopu na našom životnom prostredí.

Recykláciou plastov spomaľujeme proces vyčerpania prírodných zdrojov krajiny. Na tento proces môžeme prispieť všetci pomocou práve používaním recyklovaných plastov v našej domácnosti a v našom každodennom živote. Pomôžte tiež životnému prostrediu a buďte kreatívni tým, že nájdete nové spôsoby, ako obmedziť používanie plastov všeobecne. Na svete existuje už dostatok plastového odpadu, ktorý by sa mal znovu použiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Designové plastové - EKOtašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Pre koho: Dámske
Položka bola vypredaná…

Taška Essential

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: