Originálne tašky Handed By s nápadom, ktorý dokonale osvieži váš outfit

Tiež milujete veci, ktoré nemá len tak každý? Naviac ručnú výrobu s použitím materiálov, ktoré sú maximálne šetrné k životnému prostrediu. Znie to skutočne lákavo, nemyslíte? Objavili sme holandskú značku Handed By, ktorá sa zameriava na ručnú výrobu pletených košov a tašiek, ďalej doplnkov do domácnosti a ďalších produktov. Ponuka je skutočne pestrá. My sme pre vás vybrali pletené tašky, ktoré sú skutočne parádne a nevšedné, v neposlednej rade aj praktické.

 

Jedinečnosť v každom detaile

SnímkaCZnačka Handed By, si zakladá na jedinečnosti, ktorá s prejavuje razítkom ochrannej známky v podobe odtlačku ruky. Je to vlastne logo spoločnosti a vy tak spoznáte, že vlastníte skutočne originálny produkt Handed By. Ručná výroba je skutočne precízna, produkty sú prepracované do najmenšieho detailu. Spoločnosť má vlastných dizajnérov, ktorí výrobky navrhujú a zamestnancov, ktorí robia svoju prácu s láskou a zodpovednosťou. Na svoje si prídu hlavne milovníci ekologických produktov pretože firma používa materiály, ktoré sú čo najviac recyklovatelné a udržateľné. Sú teda šetrné k našej planéte.

 YUP handbag concrete

Pletené tašky, ktoré majú šmrnc

Pletené tašky Handed By zaujmú na prvý pohľad. Môžete vyberať z niekoľkých farebných variantov. Tašky do ruky môžete využiť do mesta i na pláž, každý outfit dokonale rozžiaria a ozvláštnia. Ideálny doplnok na teplé jarné a letné dni. Ak chcete klasiku v podobe čiernej, bielej alebo krémovej, či dávate prednosť výrazným farbám, ako je červená? Alebo nežnej ružovej? Skrátka je to len na vás, ktorú si vyberiete. Každá je iná, a napriek tomu sú všetky rovnaké a hlavne ručne vyrobené.

Ručne vyrobené produkty sa v posledných rokoch dostávajú opäť na vrchol obľúbenosti. Napriek tomu, že veľkovýroby a továrne zvládajú masovú výrobu skutočne dobre, ľudia veľmi oceňujú skutočnosť, že sa jedná o menej produktov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a naviac sú vyrobené ľuďmi, ktorí remeslu rozumejú a na 100% veria. To sa samozrejme prejaví na výsledku a tiež na kvalite. Pokiaľ chcete vsadiť na jednoduchosť, budete opäť spokojní, pretože tašky sú skutočne elegantné bez zbytočného ,,prezdobenia,,. Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása.

 

Ručne vyrobené doplnky vám zaručia originálny dizajn

Naši predkovia si vyrábali prakticky všetko sami. Remeslo malo veľkú váhu a tradíciu. Tá do určitej miery pretrvala, no zďaleka nie v takej podobe. Všetko nahradili technológie a stroje. Avšak možno práve tou nadmierou robotizácie a modernizácie sa niektorí vracajú späť k tradíciám a koreňom našich predkov. 

SnímkaE

Často napríklad ženy na materskej v sebe objavujú doposiaľ utajené kvality a začínajú šiť, piecť alebo vyrábať najprv pre svoje deti a rodinu, neskôr z toho môžu mať i živnosť. A uznajte sami, že po takých výrobkoch je skutočne veľký dopyt. A naviac i cenovo sú obvykle viac dostupné, než ,,značky,,, kde platíte za komerciu a kvalita je až na druhom mieste.

Pokiaľ teda chcete urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym zaujímavým doplnkom je práve táto taška, nechajte sa inšpirovať napríklad práve značkou Handed By.