Originálne tašky Handed By s nápadom, ktorý dokonale osvieži váš outfit

Tiež milujete veci, ktoré nemá len tak každý? Naviac ručnú výrobu s použitím materiálov, ktoré sú maximálne šetrné k životnému prostrediu. Znie to skutočne lákavo, nemyslíte? Objavili sme holandskú značku Handed By, ktorá sa zameriava na ručnú výrobu pletených košov a tašiek, ďalej doplnkov do domácnosti a ďalších produktov. Ponuka je skutočne pestrá. My sme pre vás vybrali pletené tašky, ktoré sú skutočne parádne a nevšedné, v neposlednej rade aj praktické.

 

Jedinečnosť v každom detaile

SnímkaCZnačka Handed By, si zakladá na jedinečnosti, ktorá s prejavuje razítkom ochrannej známky v podobe odtlačku ruky. Je to vlastne logo spoločnosti a vy tak spoznáte, že vlastníte skutočne originálny produkt Handed By. Ručná výroba je skutočne precízna, produkty sú prepracované do najmenšieho detailu. Spoločnosť má vlastných dizajnérov, ktorí výrobky navrhujú a zamestnancov, ktorí robia svoju prácu s láskou a zodpovednosťou. Na svoje si prídu hlavne milovníci ekologických produktov pretože firma používa materiály, ktoré sú čo najviac recyklovatelné a udržateľné. Sú teda šetrné k našej planéte.

 YUP handbag concrete

Pletené tašky, ktoré majú šmrnc

Pletené tašky Handed By zaujmú na prvý pohľad. Môžete vyberať z niekoľkých farebných variantov. Tašky do ruky môžete využiť do mesta i na pláž, každý outfit dokonale rozžiaria a ozvláštnia. Ideálny doplnok na teplé jarné a letné dni. Ak chcete klasiku v podobe čiernej, bielej alebo krémovej, či dávate prednosť výrazným farbám, ako je červená? Alebo nežnej ružovej? Skrátka je to len na vás, ktorú si vyberiete. Každá je iná, a napriek tomu sú všetky rovnaké a hlavne ručne vyrobené.

Ručne vyrobené produkty sa v posledných rokoch dostávajú opäť na vrchol obľúbenosti. Napriek tomu, že veľkovýroby a továrne zvládajú masovú výrobu skutočne dobre, ľudia veľmi oceňujú skutočnosť, že sa jedná o menej produktov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a naviac sú vyrobené ľuďmi, ktorí remeslu rozumejú a na 100% veria. To sa samozrejme prejaví na výsledku a tiež na kvalite. Pokiaľ chcete vsadiť na jednoduchosť, budete opäť spokojní, pretože tašky sú skutočne elegantné bez zbytočného ,,prezdobenia,,. Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása.

 

Ručne vyrobené doplnky vám zaručia originálny dizajn

Naši predkovia si vyrábali prakticky všetko sami. Remeslo malo veľkú váhu a tradíciu. Tá do určitej miery pretrvala, no zďaleka nie v takej podobe. Všetko nahradili technológie a stroje. Avšak možno práve tou nadmierou robotizácie a modernizácie sa niektorí vracajú späť k tradíciám a koreňom našich predkov. 

SnímkaE

Často napríklad ženy na materskej v sebe objavujú doposiaľ utajené kvality a začínajú šiť, piecť alebo vyrábať najprv pre svoje deti a rodinu, neskôr z toho môžu mať i živnosť. A uznajte sami, že po takých výrobkoch je skutočne veľký dopyt. A naviac i cenovo sú obvykle viac dostupné, než ,,značky,,, kde platíte za komerciu a kvalita je až na druhom mieste.

Pokiaľ teda chcete urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym zaujímavým doplnkom je práve táto taška, nechajte sa inšpirovať napríklad práve značkou Handed By.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie