Nové trendy vo svete tašiek a batohov

Viete čo sa práve nosí?

Doba sa nezadržateľne rúti dopredu a vy máte pocit, že každý rok nám prináša neuveriteľné množstvo nových trendov a inovácií. Často to všetko ani nestíhate sledovať a zrazu zisťujete, že ste tak trochu out. Prinášame vám preto prehľad toho, čo sa práve nosí a ktoré inovácie sa vám určite budú hodiť a uľahčia vám každodenný život.

 

USB port je už samozrejmosťou

Začneme asi tou najpoužívanejšou vychytávkou, ktorá sa objavuje na čoraz väčšom počte nových dizajnov batohov. Je to takzvaný USB port, teda vstup, ktorý nám umožňuje nabíjať telefón a zároveň ho mať vždy po ruke, či ho priamo používať bez toho aby ste držali zároveň powerbanku v ruke alebo ste museli telefón odložiť do batohu. USB port je veľmi vkusným a diskrétnym doplnkom samotného batohu a tak nepôsobí nijak rušivo, ba naopak, dodáva batohu moderný vzhľad.细节 (7)-1000x1000

A ako taký USB port vlastne funguje? Je treba na začiatok zmieniť, že takto vybavené batohy neobsahujú samotnú powerbanku, tú je treba k batohu dokúpiť zvlášť. Batohy majú na bočnej strane gumový, silikónový či plastový otvor, do ktorého zasuniete nabíjací kábel od vášho telefónu a z vnútornej strany batohu je ďalší kábel, ktorý je väčšinou vždy súčasťou batohu, a do neho zapojíte svoju powerbanku, ktorú ste si pred tým nabili aby vám vydržala čo najdlhšie. Je to naozaj jednoduché a tak praktické.

 

Batoh so solárnym panelom

Batoh, ktorý na dobíjanie vášho telefónu, tabletu či dokonca notebooku, nepotrebuje powerbanku, je snom snáď každého, technicky založeného muža. Stačí si jednoducho v parku sadnúť na lavičku, položiť batoh na slniečko a zapojiť nabíjačku do USB portu. O všetko ostatné sa postará slnečná energia a vy môžete nerušene pracovať. Batoh Beam patrí síce do vyššej cenovej kategórie ale investíciu určite neoľutujete. Je jednoducho skvelý.

򥾊ֻ1

 

Bezpečnosť nadovšetko

Doba je síce pokroková ale taktiež sa čoraz viac potýkame s krádežami. Výrobcovia batohov sa preto snažia, vyrábať také batohy, aby sme svoje veci čo najviac ochránili, pred prípadným odcudzením. Batohy proti vykradnutiu sa stali hitom internetu, a veľmi vyhľadávaným druhom tovaru. Batoh do ktorého sa dostanete až po tom čo si zložíte z chrbta, je totiž oveľa ťažšie vykradnúť. V dave sa už nemusíte báť, že by sa vám niekto nepozorovane dostal do batohu.

 

Jednoduchá premena tašky na batoh

Pre tých ktorí majú radi zmenu, je absolútne skvelou novinkou taška, ktorá sa v okamihu zmení na batoh. Stačí len použiť dômyselný spôsob uchytenia ramenného popruhu a pár pohybmi je z vás kúzelník. Taška a batoh v jednom je čoraz viac obľúbená a teší sa veľkej popularite. Ak takú ešte doma nemáte je načase to zmeniť.

1-1000x1000_4

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie