Materská taška Miss Lulu bodkovaná


P_20170122_145029_HDRDnes som si pre vás pripravila test materskej tašky. Každá maminka ju potrebuje, je to jej pravá ruka. Po pôrode sa stala mojou neoddeliteľnou súčasťou. To je síce každá kabelka, každej ženy, ale materská taška je o to viac. Musí sa v nej vždy nájsť všetko potrebné na prebaľovanie, od podložky až po krémik na prdelku, nejaké tie chrumky na veľký hlad, maminky či bábätka, fľaštička, peňaženka no a proste strašne veľká kopa vecí. Takže musí byť veľká, ale nie príliš aby vám neskryla kočík i bábom. Taká akurát. Mala by sa chytro a rýchlo dať pripnúť na akýkoľvek kočík. Či už klasický, či športový a najlepšie je keď ju potom zvesíte a dáte na rameno a je ešte aj trendy.  Ďalej by sa mala dať dobre a ľahko čistiť, veď to poznáme, dieťa a všetko v dosahu jedného kilometra je vždy pokydkané, ucapkané a oprskané.

P_20170122_150752Poviem vám, že som takú tašku presne našla. Veľmi milo ma prekvapila. Povrch je pevný, potiahnutý PVC takže sa dá ľahko utrieť vlhkou handričkou, je natoľko priestranná, že keď som do nej narvala všetko čo som potrebovala, stále sa dala v pohode zapnúť. Materská taška od Miss LULU je tak krásna, že to bola láska na prvý pohľad. Vybrala som si tyrkysovú farbu a to mám v tom kočíku dievčatko ako bábiku. Vo vnútri ma milo potešilo množstvo vačkov kde som si mohla prehľadne usporiadať veci, ktoré potrebujem mať hneď po ruke. Táto taška obsahuje prebalovaciu podložku a veľkú kozmetickú taštičku ktorá sa dá vybrať v rovnakej farbe. Ďalej má 3 spôsoby uchytenia na kočík, čo mi u iných prebalovacích tašiek ku kočíku chýba. Má jeden popruh na nosenie na  ramene, jeden na zavesenie na kočík, ďalšie 2 na uchytenie na suchý zips z každej strany rukoväte kočíku. No proste nenechali nič na náhodu.

K tejto taške nemám jediné mínus, lebo aj cena je k tak dokonalej kabelke akou je Materská taška Miss LULU úplne úžasná. Mala som mnoho tašiek, rôznych značiek, ale táto nastavila latku fakt vysoko.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie